HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd
HongKong Biosuper Health Tech. Spółka

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą HGH i sterydów

Zapewnij lepsze zdrowie i lepsze życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormony polipeptydowe

Niedokrwistość / przewlekła niewydolność nerek EPO erytropoetyna Ah-Rith-Ro-Poy-Tin

Opinie klientów
Myślę, że to bardzo fajny produkt, prawdopodobnie będzie dobry do profesjonalnego użytku.

—— John Taggart

Doceń wspaniałe produkty i szybką dostawę.

—— Thomas Woods

Dzięki za jakość hgh i profesjonalną obsługę !! Lubię to. Wszyscy moi przyjaciele to lubią.

—— Chris Owens

Im Online Czat teraz

Niedokrwistość / przewlekła niewydolność nerek EPO erytropoetyna Ah-Rith-Ro-Poy-Tin

Chiny Niedokrwistość / przewlekła niewydolność nerek EPO erytropoetyna Ah-Rith-Ro-Poy-Tin dostawca

Duży Obraz :  Niedokrwistość / przewlekła niewydolność nerek EPO erytropoetyna Ah-Rith-Ro-Poy-Tin

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: EPO
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 3000IU / 1.0ML * 10 sztuk / zestaw

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Niedokrwistość / przewlekła niewydolność nerek EPO erytropoetyna Ah-Rith-Ro-Poy-Tin

Nazwa produktu: EPO


Producent: Chiny Shenzhen XinPeng Biopharm


Opakowanie: 3000IU / 1.0ML * 10 sztuk / zestaw

Oszukiwanie farmakologiczne w sporcie nie jest zjawiskiem nowym. Niestety, era nowożytna była świadkiem gwałtownego wzrostu w nowy i inny sposób, aby osiągnąć fałszywe zwycięstwo. Postępy w biochemii, medycynie i innych dziedzinach przyniosły korzyści ludzkości na niezliczone sposoby. Niestety, niektórzy nadużyli tych postępów dla "dążenia do zwycięstwa za wszelką cenę". Niedawny artykuł Dr. Timothy Noakes (1) podkreśla zakres i głębię problemu. Omawia kilka "miejsc oszustów", ale w tym artykule chciałbym skupić się na jednej, erytropoetynie.

Erytropoetyna (wymawiane, ah-rith-ro-poy-cyna, i skrót, EPO) jest stosunkowo niedawnym wejściem w podstępną pogoń za chwałą. EPO to hormon białkowy wytwarzany przez nerki. Po uwolnieniu do krwiobiegu wiąże się z receptorami w szpiku kostnym, gdzie stymuluje wytwarzanie czerwonych krwinek (erytrocytów). Medycznie, EPO jest stosowany w leczeniu niektórych form anemii (np. Z powodu przewlekłej niewydolności nerek). Logicznie rzecz biorąc, odkąd EPO przyspiesza wytwarzanie erytrocytów, zwiększa również nośność tlenu. Ten fakt nie umknął uwadze sportowej społeczności.


Doping krwi jest procesem sztucznego zwiększania ilości krwinek czerwonych w organizmie w celu poprawy wyników sportowych. W przeszłości dokonano tego poprzez transfuzję. Zawodnik "odda" jednostkę krwi do przechowywania, a 3 tygodnie później, po tym jak ciało całkowicie zastąpi utratę krwi, przetransferuje jednostkę z powrotem do organizmu. Miało to miejsce tuż przed wielkim wyścigiem, skutecznie dając zawodnikowi "dodatkową" jednostkę krwi. Umożliwia to poprawę wydajności w sportach wytrzymałościowych ze względu na dodatkową zdolność przenoszenia tlenu. Praktyka została zakazana. Nie tylko dlatego, że jest niesprawiedliwy, ale także ze względu na związane z tym niebezpieczeństwa.

EPO wprowadziło zupełnie nowy obrót dopingiem krwi. Nie ma potrzeby bałaganich transfuzji, po prostu strzelaj do EPO, aby zwiększyć krąŜącą masę erytrocytów. Do niedawna dokładne badania były trudne, ponieważ rekombinowana ludzka EPO wytworzona w laboratorium jest praktycznie identyczna z naturalnie występującą postacią i nie ma ustalonych normalnych zakresów EPO w ciele. Jedyną dostępną wcześniej drogą do ograniczenia oszustw dla organów zarządzających sportem było zakazanie sportowcowi, jeśli poziom hematokrytu (patrz boczny pasek) był zbyt wysoki (np. Powyżej 50%). Tak więc w ciągu ostatnich 10 - 15 lat niektórzy sportowcy zdecydowali się oszukiwać, ponieważ dopóki utrzymywali oni poziom hematokrytu poniżej 50%, wydawało się niewielkie ryzyko złapania. Oczywiście inny sposób na złapanie został podświetlony w katastrofalnym Tour de France w 1998 roku. Kilku lekarzy zespołowych i personel z kilku zespołów złapano na gorącym uczynku dzięki tysiącom dawek EPO i innych zabronionych substancji. Ostatecznie około 50% drużyn wycofało się z wyścigu - albo o oszustwo, albo w proteście.

Na szczęście technologia testowania nadrobiła zaległości i obiecuje powstrzymać falę nadużyć. Istnieje teraz dokładny test moczu, który może wykryć różnice między normalną i syntetyczną EPO. Ten test jest obecnie standardem i był jedynym sposobem wykrywania wykorzystania EPO podczas Igrzysk Olimpijskich 2004 w Atenach. Wiarygodność tego testu pomaga wyjaśnić kaskadę sportowców, którzy zostali schwytani, a następnie zakazani konkurencji. Ten wzrost pozytywnych testów prawdopodobnie spadnie wraz z wydostaniem się "słowa" i spadkiem wykorzystania EPO - przynajmniej do czasu, gdy ktoś wymyśli jakieś obejście. Oczywiście, zawsze należy rozważyć następny wielki farmakologiczny lub genetyczny kodek.

Szczegóły kontaktu
HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Karl Chan

Tel: +8613616132277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)