HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd
HongKong Biosuper Health Tech. Spółka

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą HGH i sterydów

Zapewnij lepsze zdrowie i lepsze życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMuscle Gain Steroid Tablets

Mieszanka testosteronu na bazie oleju Sustanon 250 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Opinie klientów
Myślę, że to bardzo fajny produkt, prawdopodobnie będzie dobry do profesjonalnego użytku.

—— John Taggart

Doceń wspaniałe produkty i szybką dostawę.

—— Thomas Woods

Dzięki za jakość hgh i profesjonalną obsługę !! Lubię to. Wszyscy moi przyjaciele to lubią.

—— Chris Owens

Im Online Czat teraz

Mieszanka testosteronu na bazie oleju Sustanon 250 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Chiny Mieszanka testosteronu na bazie oleju Sustanon 250 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań dostawca

Duży Obraz :  Mieszanka testosteronu na bazie oleju Sustanon 250 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Sustanon 250 
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 250 mg / ml * 10 ml / fiolkę

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Mieszanka testosteronu na bazie oleju Sustanon 250 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Co zawiera Sustanon 250


Sustanon 250 to mieszanka testosteronu do wstrzykiwania na bazie oleju. Sustanon opracowany przez międzynarodową firmę farmaceutyczną Organon. Substancja zwykle zawiera cztery różne. Estry propionianu i fenylopropionianu są szybko wykorzystywane, a do pierwszych czterech dni uwalniane są do obrotu. Pozostałe estry są wolniej uwalniane. Sustanon pozostaje aktywny w organizmie przez około dwa i trzy tygodnie (odpowiednio). Jest to duża poprawa Sustanon ze standardowych testosteronów, takich jak cypionate lub enanthate, które zapewniają znacznie krótszy czas działania i bardziej zmienny poziom we krwi.

Efekty Sustanona


Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów testosteronu, Sustanon jest silnym anabolicznikiem o wyraźnej aktywności androgennej. Jest najczęściej stosowany jako lek wypełniający, zapewniając wyjątkowe przyrosty siły i masy mięśniowej. Mimo, że przekształca się w estrogen, jak ma to miejsce w przypadku testosteronu, wstrzykiwany Sustanon jest uważany za nieco bardziej tolerowalny niż cypionian lub enantan. Jak stwierdzono w tej książce, takie spostrzeżenia są jednak kwestiami czasu. Poziomy testosteronu we krwi budują się wolniej, więc efekty uboczne nie są tak szybkie. Jednak w przypadku jednakowego poziomu hormonów we krwi testosteron rozkłada się jednakowo bez względu na ester. Wiele osób może również uznać, że konieczne jest stosowanie z tym steroidem antyestrogenu, w którym to przypadku odpowiednia byłaby niska dawka Nolvadexu lub Proviron. Również korelując z estrogenem, zatrzymywanie wody powinno być zauważalne. Nie jest to pożądane, gdy sportowiec stara się zachować dobry wygląd ciała, więc z pewnością nie jest to pomysłowy środek do przygotowania do zawodów.


Skuteczne dawkowanie Sustanonu


Chociaż Sustanon pozostaje aktywny w organizmie przez około trzy tygodnie, wstrzyknięcia są przyjmowane co najmniej co 10 dni. Skuteczna dawka wynosi od 250 mg (jedna ampułka) co 10 dni, do 1000 mg (cztery ampułki) tygodniowo. Niektórzy sportowcy stosują bardziej ekstremalne dawki, ale tak naprawdę nie jest to zalecana praktyka. Kiedy dawka wzrasta powyżej 750-1000 mg na tydzień, zwiększone działanie uboczne Sustanonu bez wątpienia będzie większe niż dodatkowe korzyści. Zasadniczo otrzymasz niski zwrot z inwestycji, co w przypadku Sustanon może być znaczące. Zamiast zajmować niepotrzebnie duże ilości, sportowcy zainteresowani szybkim rozmiarem i siłą zwykle decydują się na dodanie kolejnego związku. W tym celu odkryjemy, że stosy bardzo dobrze z potężnymi oralami Anadrol 50 (oxymetholone) i Dianabol (methandrostenolone). Z drugiej strony, Sustanon może działać lepiej z trenbolonem lub Winstrolem (stanozolol), jeśli sportowiec starał się utrzymać twardszy, bardziej określony wygląd swojej budowy ciała.

Szczegóły kontaktu
HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Karl Chan

Tel: +8613616132277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)