HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd
HongKong Biosuper Health Tech. Spółka

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą HGH i sterydów

Zapewnij lepsze zdrowie i lepsze życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone

Opinie klientów
Myślę, że to bardzo fajny produkt, prawdopodobnie będzie dobry do profesjonalnego użytku.

—— John Taggart

Doceń wspaniałe produkty i szybką dostawę.

—— Thomas Woods

Dzięki za jakość hgh i profesjonalną obsługę !! Lubię to. Wszyscy moi przyjaciele to lubią.

—— Chris Owens

Im Online Czat teraz

Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone

Chiny Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone dostawca
Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone dostawca Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone dostawca

Duży Obraz :  Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Anadrol (Oxymetholone) 
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 10 mg * 100 kartek / paczka

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Farmaceutyczne doustne steroidy anaboliczne Tabletki Oxymetholone

Opis produktu

Nazwa produktu: Anadrol (Oxymetholone)


Opakowanie: 10 mg * 100 sztuk / opakowanie


Producent: CentrinoLab Tajlandia

Anavar (oxandrolone), w przeciwieństwie do większości doustnych związków, jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny klasy I, najbardziej efektywnie zestawiony ze związkami klasy II, takimi jak Dianabol lub Anadrol.

Anavar często był nazywany słabym sterydem. Jednym z powodów jest to, że stosowanie sterydów klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Inną przyczyną jest to, że kulturystów i autorów w dziedzinie czasami niefortunne i nieuzasadnione porównania przy ocenie sterydów anabolicznych. Jeśli powiedzmy, że 8 tabletek dziennie niewiele, wtedy lek jest uznany za bezużyteczny lub słaby. Tradycyjnie, oxandrolone był dostępny w tabletkach Anavar o mocy 2,5 mg, co dawało tylko 20 mg na dobę przy takim stosowaniu, który wynosi tylko 140 mg / tydzień. Dla porównania, testosteron w tej dawce daje również niewielkie wyniki. Rzeczywiście, kilka sterydów anabolicznych daje dramatyczne wyniki w tej dawce, ale nie są one nazywane słabe z tego powodu. Prawidłowy wniosek jest taki, że takie tabletki Anavar były pojedynczo słabe, ale nie, że lekowi brakuje siły.

Gdy stały się dostępne większe dawki tabletek Anavar, reputacja oxandrolonu poprawiła się. Jednak nadal nie jest to szczególnie opłacalny steryd klasy I, a jeśli jest używany samodzielnie, nie może się równać z wydajnością stosu.

Farmakologicznie stwierdzono, że oxandrolon słabo wiąże się z receptorem androgenowym. Wydaje się to niespójne z systemem klasy I / klasy II, ale to właśnie zostało znalezione. Być może jest tak, że to, co występuje w organizmie, nie jest tym samym, co występuje w badaniach in vitro, lub może istnieje inne interesujące zjawisko.

Z praktycznego punktu widzenia jednak zachowanie się w stosie oxandrolonu wymaga, aby był on klasyfikowany jako steryd klasy I: łączy się synergicznie z tymi zaklasyfikowanymi jako klasa II, ale tylko addytywnie ze związkami klasy I. Z praktycznego punktu widzenia jest to dość silny lek - to znaczy ma dobrą skuteczność na miligram. Skumulowany ze sterydem klasy II, Anavar jest dość skuteczny tylko przy 75 mg / dobę, a nawet 50.

Anavar nie aromatyzuje ani nie przekształca się w DHT i ma 8 godzinny okres półtrwania. W związku z tym umiarkowana dawka przyjęta rano jest w dużej mierze poza układem w nocy, ale dostarcza rozsądne poziomy androgenu w ciągu dnia i wczesnym wieczorem.

Jedno z badań wykazało, że oxandrolon jest lepszy od testosteronu i DECA (nandrolon) do zmniejszania tłuszczu w jamie brzusznej u mężczyzn lub przynajmniej u otyłych starszych mężczyzn w badanych specyficznych niskich dawkach, które niekoniecznie były równoważne. Z tego, niektórzy dokonali szerokich uogólnień w kulturystyce. Jednak to niekoniecznie prowadzi do cyklów sterydowych anabolików w dawkach powszechnie stosowanych w kulturystyce. W przypadku omawianego badania spodziewam się, że różnica w wynikach była zależna od dawki.

W praktyce przy typowych dawkach ogólnego androgenu można wycinać równie skutecznie bez oxandrolonu jak przy, biorąc pod uwagę dowolne z możliwych substytucji oxandrolonu. Nie oznacza to, że ten lek jest nieskuteczny, ale raczej inne androgeny, w tym testosteron, są również skuteczne w dużych dawkach w przypadku utraty tłuszczu w jamie brzusznej.

Jednak w przypadku stosowania małych dawek uważam, że jest to prawidłowa konkluzja, że ​​dla większości małych dawek Anavar jest bardziej skuteczna przy cięciu niż równe dawki większości innych sterydów anabolicznych. Może to być częściowo lub w całości efekt addytywny z naturalnym testosteronem: takie zastosowanie oxandrolonu może nie tłumić takiej jego produkcji, użytkownik może cieszyć się zarówno pełnym efektem naturalnego testosteronu, jak i efektem oxandrolonu. W przeciwieństwie do tego, niskie dawki testosteronu lub nandrolonu powodują znaczne tłumienie naturalnego testosteronu, a więc występuje mniejszy całkowity efekt.

Jeśli chodzi o stosowanie przez kobiety, podczas gdy istnieje powszechne przekonanie, że Anavar minimalnie jest wirusem dla kobiet, w rzeczywistości wirylizacja nie jest niczym niezwykłym przy dawce 20 mg / dobę i może występować w znacznie niższych dawkach. Nawet 5 mg / dzień nie jest wolne od skutków ubocznych dla wszystkich.

Podczas cyklu oxandrolone nie jest szczególnie polecany, ponieważ istnieją bardziej opłacalne wybory, które w pełni osiągną te same cele i nie zwiększą toksyczności wątroby.

Dwa najlepsze zastosowania dla Anavar są w opcjonalnych okresach pomostowych między cyklami, jeśli takie są stosowane, przy jednoczesnym zachowaniu ostrożności, aby uniknąć nadmiernego czasu ciągłego stosowania 17-alkilowania; oraz, jeśli nie są dostępne preparaty o krótkim czasie działania, w celu uzupełnienia cykli, ponieważ poziom mieści się między czasem ostatniego zastrzyku a rozpoczęciem terapii po cyklu, tak aby ten okres czasu mógł pozostać skuteczny dla zysków.

Oxandrolone to nazwa chemiczna składnika aktywnego w Oxandrin i Anavar. Anavar był pierwotnie zastrzeżonym znakiem towarowym Searle Laboratories. Oxandrin jest zastrzeżonym znakiem towarowym Bio-Technology General Corp. w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach.

Szczegóły kontaktu
HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Karl Chan

Tel: +8613616132277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)