HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd
HongKong Biosuper Health Tech. Spółka

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą HGH i sterydów

Zapewnij lepsze zdrowie i lepsze życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNaturalne suplementy HGH

Pregnyl Naturalne HGH Suplementy HCG Ludzka gonadotropina kosmówkowa Brak działania niepożądanego

Opinie klientów
Myślę, że to bardzo fajny produkt, prawdopodobnie będzie dobry do profesjonalnego użytku.

—— John Taggart

Doceń wspaniałe produkty i szybką dostawę.

—— Thomas Woods

Dzięki za jakość hgh i profesjonalną obsługę !! Lubię to. Wszyscy moi przyjaciele to lubią.

—— Chris Owens

Im Online Czat teraz

Pregnyl Naturalne HGH Suplementy HCG Ludzka gonadotropina kosmówkowa Brak działania niepożądanego

Chiny Pregnyl Naturalne HGH Suplementy HCG Ludzka gonadotropina kosmówkowa Brak działania niepożądanego dostawca

Duży Obraz :  Pregnyl Naturalne HGH Suplementy HCG Ludzka gonadotropina kosmówkowa Brak działania niepożądanego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HCG
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 5000iu / fiolka, 5 butelek / pudełko

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 2000 pudełek / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Nazwa handlowa: Pregnyl
Składnik: ludzka gonadotropina kosmówkowa
Zawartość: fiolki 2000 IU x 10
Producent: Renjian China

HCG lub ludzka gonadotropina kosmówkowa, która pochodzi z moczu kobiet w ciąży, jest lekiem do wstrzykiwania dostępnym na rynku w Stanach Zjednoczonych, a także w wielu innych krajach. HCG to FDA. zatwierdzony lek do leczenia niedojrzałych jąder u młodych chłopców oraz jako lek na płodność stosowany w celu wywoływania owulacji u kobiet.

HCG zasadniczo "działa" jak Hormon Leutenizing (LH) w twoim ciele. LH to gonadotropina. Zostały one po raz pierwszy wydobyte z człowieka w 1958 roku; Dokładniej przysadki. Gonadotropina to jakakolwiek substancja pobudzająca gonady (jajnik, jądra). Jest heterodimeryczny (inicjuje profazę mitozy) z podjednostką alfa identyczną z LH (hormon luteinizujący), FSH (hormon folikulotropowy) i TSH (hormon pobudzający tarczycę). LH, jak podano powyżej, nazywa się gonadotropiną, ponieważ stymuluje gonady (jądra). Jest produkowany w komórkach przysadki i składa się z łańcucha beta o 115 aminokwasach i łańcucha alfa o długości 89 aminokwasów. W jądrach LH wiąże się z receptorami na komórkach Leydiga, które z kolei stymulują syntezę i wydzielanie testosteronu.

Wśród sportowców HCG stosuje się w celu stymulacji naturalnej produkcji testosteronu podczas lub po cyklu sterydowym, co spowodowało zmniejszenie naturalnego poziomu, często zestawionego z antyestrogenem w celu uzyskania jeszcze lepszych wyników. Natychmiastowe przerwanie cyklu sterydowego, szczególnie w przypadku braku endogennych androgenów, może spowodować szybką utratę nowo nabytych mięśni u sportowców. Kiedy HCG jest używany do stymulowania naturalnej produkcji, uniknie się wyraźnego zderzenia. HCG jest zawsze pakowany w dwie oddzielne fiolki, jedną z proszkiem, a drugą ze sterylnym rozpuszczalnikiem. Fiolki te należy wymieszać przed wstrzyknięciem, każdy lewy musi być w lodówce i ma żywotność około 10 tygodni.

Najlepiej jest zacząć od 250iu lub 500iu każdego dnia przez 5 lub 6 dni, a jeśli nie zauważysz, że coś się dzieje (orzechy spadają i stają się większe), zwiększ dawkę nieco. Małe dawki, takie jak 500iu dwa dni w tygodniu, nie będą go zmniejszać, jak niektórzy myślą. Jedyne małe dawki HCG mogą być przydatne (podjęzykowo) w celu zmniejszenia objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (7). Tak, to prawda, prawdopodobnie można zmniejszyć objawy powiększonej prostaty za pomocą małych dawek HCG. Większość użytkowników cyklu HCG pod koniec cyklu sterydów, dlatego należy rozpocząć terapię HCG w ostatnim tygodniu cyklu.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, powinieneś również uruchomić Nolvadex podczas prowadzenia HCG, ponieważ samo zażywanie HCG będzie robić niewiele, a nawet ginekomastii, nawet jeśli rzadkie mogą również spekulować. Po zakończeniu cyklu HCG kontynuujesz leczenie zwykłymi clomidami lub nolvadexami (najlepiej tymi drugimi) dla pct (terapia po cyklu), ponieważ jest bardziej skuteczny, gdy stosuje się go w połączeniu z HCG dla pct. Cykl AAS trwający od 6 do 10 tygodni może nie być konieczny, chyba że zastosuje się ekstremalne dawki AAS lub wystąpi problem zaniku jąder lub prowadzimy ciężki cykl doustny. Cykl AAS trwający 12 lub więcej tygodni powinien mieć HCG jako część planu po cyklu.

Szczegóły kontaktu
HongKong Biosuper Health Tech. Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Karl Chan

Tel: +8613616132277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)